
Стійка журавель для студійної зйомки C-Stand штатив для фотообладнання 3,3 м Студійна стійка журавель, штатив для фотообладнання
6 345 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1005
- +380 (97) 635-84-03
Стійка журавель для студійної зйомки C-Stand штатив для фотообладнання 3,3 м
Студійна стійка журавель, штатив для фотообладнання C-Stand, 3,3 м. Багатофункціональна стійка C-Stand - це професійна підлогова фотостудійна стійка-журавель, створена для утримання постійного та імпульсного світла (прожекторів/спалахів, відбивачів, фотозонів, софтбоксів) та іншого фотообладнання.
Має в комплекті навісну стрілу і два поворотних затискача типу Grip Head, які дозволяють регулювати кут нахилу обладнання. Така конструкція дозволяє організувати подачу світла на об'єкт зйомки безпосередньо зверху або під певним кутом.
Регульована висота: стійка дозволяє підібрати необхідну висоту використання від 150 см до 330 см для задоволення різних вимог зйомки. Є м'який спонж на центральній осі підставки, який забезпечує комфортне переміщення стійки.
Ультрастабільна конструкція комплекту: структура з 3 ніжками забезпечує максимально стабільне використання фотообладнання. Слід зазначити, що ніжки обертаються і при необхідності мають можливість змінювати кут повороту. Крім того, верхню ніжку можна піднімати для установки на інший рівень. Це дає можливість встановлювати підставку як впритул до стіни, так і до сходів або подібних підвищень. У складеному вигляді ніжки розташовуються в одній площині. Така вже складена конструкція займає мало місця, що значно полегшує зберігання і транспортування.
Міцна конструкція стійки з труб з нержавіючої сталі. Високоякісний алюмінієвий сплав: виготовлений з алюмінієвого сплаву, легкий і міцний; витримує навантаження до 20 кг.
Характеристики
Характеристика Значення
Тип Студійна стійка журавель
Максимальна висота 330 см
Мінімальна висота 150 см
Матеріал Алюмінієвий сплав, нержавіюча сталь
Комплектація Навісна стріла, два поворотних затискачі
Вантажопідйомність До 20 кг
Особливості Регульований кут нахилу, обертові ніжки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стійка журавель |
| Матеріал | Сталь |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Тип головки | Кульова |
| Кількість секцій | 3 |
| Вага | 7.9 кг |
| Довжина у складеному стані | 1500 мм |
| Колір | Хром |
| Стан | Новий |
| Максимальна висота штатива (мм) | 3300 |
- Ціна: 6 345 ₴






