
Висока розкладна стійка 4,7 м — штатив для освітлення та антен (щогла)
3 790 ₴
- В наявності
- Код: TN500
- +380 (97) 635-84-03
Висока розкладна стійка 4,7 м — штатив для освітлення та антен (щогла)
Основні характеристики:
-
Призначення: підходить для встановлення різного обладнання: освітлювальних приладів, антен, декорацій на сценах, виставках, у фотостудіях тощо.
-
Висота: регульована — від 1,14 м до 4,7 м. Швидко та легко розкладається.
-
Компактність: у складеному вигляді довжина становить лише 1,14 м, що дозволяє економити місце під час зберігання.
-
Стійкість: широка тринога забезпечує надійну опору. Стійка може використовуватися як на тринозі, так і на тринозі з центральною секцією, що створює 4 точки опори.
Матеріали:
-
Секції, фіксатори секцій, тринога, хрестовини та наконечник виготовлені з металу.
-
Баранці виконані з пластику для зручності використання. Вони призначені для обертання затискного гвинта під час фіксації секцій та можуть бути замінені за потреби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Massa |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Сталь |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Кількість секцій | 4 |
| Вага | 3.35 кг |
| Довжина у складеному стані | 1140 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип обладнання | Студійна стійка |
| Максимальна висота штатива (мм) | 4700 |
- Ціна: 3 790 ₴









