
Силіконова складна ванна для купання 39 л, універсальна, з ручками (сірo-біла)
1 359 ₴
- Немає в наявності
- Код: К39
- +380 (97) 635-84-03
Силіконова складана ванночка для купання — це сучасне та практичне рішення, яке в складеному вигляді займає мінімум місця, на відміну від традиційних пластикових ванн.
Вона має універсальне застосування — підходить не лише як дитяча ванна, але й як кошик для білизни, зберігання речей чи іграшок.
Переваги:
-
підходить для купання малюка.
-
Виготовлена з високоякісних матеріалів: PP і силікону.
-
Силікон приємний на дотик і водночас дуже практичний — він дозволяє регулювати висоту ванни відповідно до ваших потреб.
-
Компактність: у складеному стані займає мало місця, легко зберігати в шафі або під ліжком.
Характеристики:
-
Об’єм: 39 л
-
Розміри (розкладена): 61×43×27 см
-
Розміри (складена): 61×43×8 см
-
Матеріал: силікон + пластик (PP)
-
Колір: сірий + білий
Універсальність використання:
Ванночка підходить для:
✔ купання дітей;
✔ як кошик для білизни або постільних речей;
✔ для зберігання прасованих речей, дрібничок, іграшок.
Ви самі вирішуєте, як використовувати цю багатофункціональну ванну.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип ванночки | Анатомічна |
| Вікова група | З народження |
| Об`єм | 39 л |
| Колір | Білий |
| Довжина | 54 см |
| Ширина | 38 см |
| Висота | 24 см |
| Стан | Новий |
| Матеріал | силікон |
| Особливості | складана |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма | Овальна |
| Кришка | немає |
- Ціна: 1 359 ₴







