
Туристична газова плита з газовим балоном 400 мл
1 548 ₴
- Готово до відправки
- Код: cg001
+380 (97) 751-41-64
- +380 (97) 635-84-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна туристична газова плита з компактним газовим балоном.
-
Безступеневе регулювання потужності
-
Витрата газу: до 160 г/год
-
Тип газового картриджа: клапанні газові балончики, тип MSF-1A
-
Плавно регульовані пальники
-
Колір: чорний
-
Розміри: довжина 34 см × ширина 28,5 см × висота 11,9 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Газ |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Витратуа газового палива | 160 г/год |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Матеріал газового пальника | Нержавіюча сталь |
| Тип балона | Клапанний |
| З'єднання балона | Клямка |
| Вага | 2 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Оптимально для кількості осіб | 1 |
| Вітрозахист | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Висота | 119 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Так |
| Плита | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 548 ₴







