
Світлодіодний налобний ліхтар на акумуляторі з датчиком руху та вологозахистом
1 624 ₴
- Немає в наявності
- Код: COB 5
- +380 (97) 635-84-03
Перезаряджаємий налобний світлодіодний ліхтар USB з датчиком руху та водонепроникністю класу IPX4.
-
Світлодіоди: Cree XP-E 5W + COB LED
-
Датчик наближення — керування жестами
-
Світловий потік: 1200 люмен
-
Колір світла: білий (6000K)
-
Регулювання кута нахилу: 60°
-
Радіус освітлення до 400 метрів
Режими роботи:
-
До 5 режимів освітлення
-
Біле та червоне світло
Особливості:
-
Водостійкість — стійкий до дощу і снігу (IPX4)
-
Вбудований акумулятор 1200 mAh
-
У комплекті кабель micro USB для заряджання
-
Час зарядки — близько 3 годин
-
Час роботи безперервного світла — від 4 до 10 годин (залежить від режиму)
-
Червоний світлодіод у імпульсному режимі працює до 33 годин
-
Універсальна регульована еластична пов’язка підходить на будь-яку голову
-
Вага виробу — близько 70 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 70 кг |
| Стан | Створити |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Час роботи | 10 час |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип ліхтаря | Налобний |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний, Миготливий, Режим SOS |
| Колірна температура | 6500K |
| Потужність лампи | 5 Вт |
- Ціна: 1 624 ₴






