
Постійне студійне світло Софтбокс 50×70 см на 4 лампи з штативом 210 см і Сумкою для перенесення
1 968 ₴
1 771,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: S403
- +380 (97) 635-84-03
Постійне студійне світло SoftBox 50×70 см на 4 лампи + стійка 210 см+ Сумка для перенесення
Професійне студійне світло з софтбоксом 50×70 см і кріпленням на 4 лампи – рішення для фото- та відеозйомки у студії або на відкритому повітрі. Завдяки комбінації яскравого світла і дифузора, ви можете створити як м’яке, розсіяне освітлення, так і більш жорстке й акцентоване. (лампи не входять у комплект)
Регульована стійка (70–210 см) дозволяє легко налаштувати висоту під потреби кадру, а нахил софтбокса забезпечує точне спрямування світла на об’єкт зйомки.
Особливості студійного освітлення
-
Софтбокс 50×70 см з дифузором для м’якого світла;
-
Універсальний тримач під 4 лампи з цоколем E27;
-
Регульована стійка висотою від 70 до 210 см;
-
Можливість зміни кута нахилу софтбокса;
-
Підходить для всіх видів контенту: фото, відео, стрімів;
Технічні характеристики
-
Розмір софтбокса: 50×70 см
-
Кількість патронів: 4 x E27
-
Довжина кабелю живлення: ~250 см
-
Стійка: регульована від 70 до 210 см
-
Тип освітлення: постійне
-
Матеріал: тканина + метал
Комплектація:
- Софтбокс 50×70 см – 1 шт
- Тримач на 4 лампи E27 – 1 шт
- Дифузор (розсіювач) – 1 шт
- Стійка 70–210 см – 1 шт
- Сумка для перенесення - 1шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | R-box |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Ширина | 70 см |
| Максимальна висота штатива | 2100 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 771,20 ₴





