
Професійний тримач для відбивачів з 3-елементною телескопічною стрілою
1 134 ₴
- Готово до відправки
- Код: 38
- +380 (97) 635-84-03
Професійний тримач для відбивачів
Професійний тримач для відбивачів — важливий і інструмент під час роботи з відбивачами як у фотостудії, так і на виїзних зйомках.
Ручка тримача оснащена спеціальною регульованою котушкою, що дозволяє закріплювати відбивачі різної товщини — від 18 мм до 37 мм.
Тримач дає змогу повертати відбивач на 360 градусів, а також фіксувати його під будь-яким кутом і в будь-якому положенні, що робить роботу з ним максимально зручною та комфортною. Довжину тримача можна плавно регулювати для кріплення відбивачів різного діаметра — від найменших (діагоналлю 10 см) до найбільших (діагоналлю 170 см).
Спеціальна ручка дозволяє кріпити як круглі, так і овальні відбивачі з повною регулюванням положення по вертикалі та горизонталі.
Характеристики:
-
Максимальна довжина тримача: 185 см
-
Довжина в складеному вигляді: 64 см
-
3-елементна телескопічна стріла
-
Матеріал: алюміній і пластик (легкий і міцний)
-
Регульована котушка для фіксації відбивача під будь-яким кутом
-
Зручна ручка для комфортної роботи
-
Підходить для фотостудії та виїзних зйомок
-
Надійний і стійкий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Massa |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вага | 0.9 кг |
| Основні | |
| Максимальна висота штатува | 1850 мм |
| Довжина у важкому стані | 640 мм |
| Максимальне навантаження | 2 кг |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Тип | Трипод |
| Кількість секцій | 3 |
- Ціна: 1 134 ₴





