Редуктор аргоновий АР-40
Призначений для зниження тиску аргону, що надходить з балона, та автоматичної підтримки заданого робочого тиску постійним під час виконання зварювальних робіт.
Характеристики:
- Найбільша пропускна спроможність, м³/год (л/хв) – 40
- Найбільший тиск газу МПа (кгс/см2) на вході – 20 (200)
- Найбільший тиск газу МПа (кгс/см2) робочий – 1 (10)
- Тип газу – Аргон
- Габаритні розміри (Д*Ш*В) – 165*140*100 мм
- Вага: 0.7 кг
Особливості:
- Манометри перевірені у сертифікованій лабораторії
- Додатково комплектується універсальним латунним ніпелем Ф=6/9 мм
- Усі робочі та приєднувальні деталі виготовляються з латуні.
- Надійність (повернення за рекламаціями становить не більше 0,1%)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Робоче середовище | Аргон |
| Пропускна здатність | 40 куб.м/год |
| Максимальний робочий тиск | 1 МПа |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Максимальний тиск на вході | 20 МПа |
| Вага | 0.7 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Висота | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 714 ₴




