
Редуктор кисневий БКО-50-12.5 з манометром для зниження тиску газу
714 ₴
- В наявності
- Код: A 112
- +380 (97) 635-84-03
Редуктор кисневий БКО-50-12.5 з манометром
Цей кисневий редуктор призначений для зниження тиску газу, що надходить з балона, та автоматичної підтримки постійного робочого тиску незалежно від зміни тиску всередині балона. Корпус редуктора забарвлений у блакитний колір, що дозволяє легко ідентифікувати його як кисневий.
Редуктор оснащений приєднувальним різьбленням G для великих балонів і подвійною системою фільтрації газу, що забезпечує додатковий захист від забруднень. Завдяки осьовому розташуванню манометрів процес установки редуктора на балон стає зручнішим, а ймовірність поломки манометрів зводиться до нуля. Осьове виконання також сприяє зниженню об'єму камери високого тиску, що збільшує термін служби пристрою та його зносостійкість.
Основні характеристики:
- Найбільша пропускна спроможність, м3/год 50
- Найбільший тиск газу на вході, МПа (кгс/см2) 20 (200)
- Найбільший робочий тиск газу, МПа (кгс/см2) 1,25(12,5)
- Універсальний ніпель 6-9 мм
- Габаритні розміри з упаковкою: 175х155х105 мм
- Вага: 0.8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Робоче середовище | Кисень |
| Пропускна здатність | 50 куб.м/год |
| Максимальний робочий тиск | 20 МПа |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Приєднувальний діаметр | 9 мм |
| Максимальний тиск на вході | 1.25 МПа |
| Вага | 0.8 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 175 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Висота | 105 мм |
- Ціна: 714 ₴



