
Плита газова чавунна портативна одноконфорочна 3 клапани регулювання полум'я 9.2 Вт
1 307 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: К247
- +380 (97) 635-84-03
Чавунна газова плита "Sarra" на 3 контури горіння.
Кожен контур у цій плиті включається окремо, що дозволяє задавати потрібну температуру.
Призначена для приготування та розігріву їжі у великих обсягах.
Відмінно підходить для нагріву побутових автоклавів, казанів, самогонних апаратів тощо.
Велика площа і міцна конструкція плити дозволяє ставити на неї великі ємності для нагрівання.
Ця чавунна плита витримує вагу до 150 кг!
Характеристики:
- Особливо міцна
- Діаметр малої конфорки: 8.5 см;
- Діаметр великої конфорки: 17 см;
- Діаметр малої конфорки: 8.5 см;
- Висота: 20 см;
- Діаметр плити: 32 см;
- Потужність: 9.2 кВт;
- Вага – 6 кг.
Основні:
- Номінальна потужність 9200 Вт
- Витрата газового палива 200 г/год.
- П'єзорозпал Ні
- Матеріал газового пальника Чавун
- Тип балона Різьбовий
- Вага 6 кг
- Тип обладнання Плита
- Тип газу Пропан/Бутан
Важливо! ! !
1. Для стійкої та стабільної роботи даної плити, рекомендується підключати редуктор з ручним регулюванням тиску.
2. Підвищувати тиск газу (регулювання) через редуктор тільки після відкриття кранів на газовій плиті!
3. Надмірний тиск газу через редуктор тягне за собою вихід з ладу кранів, що призводить до поломки плити.
Комплектація:
- Плита
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Польща |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Номінальна потужність | 9.2 Вт |
| Витратуа газового палива | 200 г/год |
| П'єзорозпалювання | Ні |
| Матеріал газового пальника | Чавун |
| Тип балона | Різьбовий |
| З'єднання балона | Різьбове |
| Вага | 6 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Оптимально для кількості осіб | 1 |
| Вітрозахист | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 200 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
| Плита | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| П'єзорозиг | Ні |
- Ціна: 1 307 ₴




