
Гідромасажна ванна для ніг V-720 складана з підігрівом
2 289 ₴
1 831,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: В720
- +380 (97) 635-84-03
Гідромасажна ванна для ніг V-720 складана з підігрівом

Гідромасажна ванночка для ніг V-720 — це багатофункціональний пристрій, що поєднує підігрів, масаж і догляд за шкірою стоп. Вона ефективно зігріває ноги, видаляє ороговілі частинки шкіри та забезпечує повноцінний масаж ступень, знімаючи напругу, втому та відчуття важкості після довгого дня.
Завдяки вбудованим інфрачервоним випромінювачам, покращується кровообіг та обмін речовин. А три режими нагріву дозволяють підібрати температуру води для максимального комфорту. Завдяки складній конструкції, ванночка зручно зберігається навіть у невеликих приміщеннях.
Характеристики:
-
Потужність: 500 Вт
-
Живлення: від мережі 220 В
-
Об’єм чаші: 5 л
-
Кількість масажних роликів: 4
-
Гідромасаж: так
-
ІЧ-випромінювачі: 2
-
Регулятор нагріву: трирежимний
-
Матеріал корпусу: силікон
-
Розміри в робочому положенні: 420 × 390 × 210 мм
-
Розміри у складеному вигляді: 420 × 390 × 90 мм
Комплектація:
-
Гідромасажна ванна V-720
-
Масажні ролики
-
Вбудовані ІЧ-випромінювачі
-
Система гідромасажу
-
Регулятор нагріву
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Масажна ванночка |
| Функціональність масажера | Вібраційний масаж, Інфрачервоне випромінювання, Розминаючий масаж, Роликовий масаж |
| Область застосування масажера | Ступні, Пальці ніг |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість масажних насадок | 4 шт. |
| Регулювання інтенсивності масажу | плавна |
| Тип управління | Сенсорне |
| Насадки для педикюру | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання висоти | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Терморегулятор | Так |
| Максимальна температура нагріву води | 42 град. |
| Максимальний об'єм води | 5 л |
| Індикатор рівня води | Ні |
| Дисплей | Так |
| Можливість масажу без води | Ні |
| Масажна поверхня дна ванночки | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 410 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Глибина | 195 мм |
| Вага | 2.5 кг |
- Ціна: 1 831,20 ₴





