
Універсальний штатив для зйомки на столі зверху тримач для телефону
784 ₴
- Готово до відправки
- Код: FL2
- +380 (97) 635-84-03
Універсальний штатив для зйомки на столі зверху тримач для телефону
Цей штатив призначений для смартфонів, він дозволяє робити фото- і відеозапис всього, що відбувається на столі. Запис відбувається не збоку, а зверху. Завдяки продуманій конструкції штатива, його ніжки не потрапляють в кадр і не псують вигляд.
Це дуже зручно для тих, хто знімає на відео майстер-класи з ліплення, малювання, вишивання, бісероплетіння, займається манікюром або будь-яким іншим видом творчості. Також буде корисний тим відео-блогерам, які займаються оглядом товарів і розпакуванням.
Знімати можна як в горизонтальному положенні, так і у вертикальному, наприклад, при веденні прямих ефірів. Кріплення підходить для телефонів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Massa |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Платформа |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 500 мм |
| Максимальне навантаження | 1.5 кг |
| Тип головки | Кульова |
| Кількість секцій | 3 |
| Довжина у складеному стані | 330 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 784 ₴









