
Комплект студійного світла Софтбокс 50×70 см+ лампи 45 Вт (8 шт) і Стійка 240 см
6 010 ₴
5 709,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: S414
- +380 (97) 635-84-03
Комплект студійного світла Софтбокс 50×70 см+ лампи 45 Вт (8 шт) і Стійка 240 см
Комплект студійного світла включає софтбокс із тримачем на 4 лампи E27, м’який розсіювач, студійну стійки 75–240 см і 8 енергозберігаючі лампи по 45 Вт. Підходить для фото- та відеозйомки.
Софтбокс має два перемикачі для поетапного вмикання ламп (по 2 лампи). М’який розсіювач створює рівномірне, розсіяне світло. Живлення — кабель 2,8 м із вимикачем. Встановлення на алюмінієву фотостійку з регульованою висотою до 240 см.
У комплекті:
-
Софтбокс 50x70 см — 2 шт
-
Розсіювач — 2 шт
-
Тримач на 4 лампи E27 — 2 шт
-
Стійка 75–240 см — 2 шт
-
Лампи спіральні флуоресцентні 45 Вт (екв. 180 Вт) — 8 шт
-
Чохол для софтбокса — 2 шт
Характеристики ламп:
-
Потужність: 45 Вт кожна (еквівалент 180 Вт)
-
Тип цоколя: E27
-
Індекс передачі кольору: RA > 90
-
Температура світла: 5500 K (денне світло)
-
Енергоспоживання в 5 разів нижче стандартних ламп
-
Низьке тепловиділення — оптимально для тривалої зйомки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | R-box |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип підсвічування | Люмінесцентне |
| Висота стійки | 2.4 см |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 45 Вт |
| Встановлення | Настільна |
- Ціна: 5 709,50 ₴





