
Прожектор для фото VARICOLOR PRO LED U800+ (3200–6500 K) з регулюванням та мережевим адаптером
2 265 ₴
- Готово до відправки
- Код: PRO LED U800
- +380 (97) 635-84-03
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Прожектор для фото VARICOLOR PRO LED U800+ (3200–6500 K) з регулюванням та мережевим адаптером»
LED-освітлювач VARICOLOR PRO LED U800+ — це професійне відеосвітло, що складається з 1120 високоякісних SMD-світлодіодів із підвищеною зоною світіння, що забезпечує більшу яскравість при тій самій витраті енергії.
Особливості:
-
Рівномірне освітлення: широкий кут випромінювання дозволяє отримувати зображення без затемнень по краях і без пересвітів у центрі.
-
Регулювання колірної температури: від 3200 K до 6500 K завдяки двом групам світлодіодів різної температури світла.
-
Високий індекс передачі кольору (CRI ≥ 95 %) — значно вищий, ніж у більшості аналогічних моделей.
-
Зручність використання:
• передбачений індикатор заряду батарей;
• плавні димерні регулятори: один відповідає за тепле світло і його яскравість, інший — за холодне світло і його яскравість. -
Живлення: можна підключати до двох акумуляторів серії NP-F (F550, F570, F750, F950, F970, F980) або використовувати мережевий адаптер (220 В).
-
У комплекті є “холодний башмак” (hot shoe), що дозволяє регулювати кут нахилу.
Характеристики:
-
Кількість світлодіодів: 1120 SMD
-
Розмір: 29×17×3 см
-
Колірна температура: 3200–6500 K
-
Потужність: 60 Вт
-
Живлення: від мережі 220 В або від акумуляторів (не входять у комплект)
Комплектація:
-
Освітлювач VARICOLOR PRO LED U800+
-
Кріплення–перехідник для регулювання кута нахилу
-
Мережевий кабель з адаптером
-
Встановлені алюмінієві шторки (4 шт.)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна гамма | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 60 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колірна температура | 6500K |
| Виробник | F&F |
| Основні атрибути | |
| Особливості | Керування температурою світіння, Керування потужністю, Поворотна рама |
- Ціна: 2 265 ₴








