
Акумуляторна міні пила, ланцюгова пила TANZU (24V, 5AH, ШИНА 20 см)
2 457 ₴
- Готово до відправки
- Код: TANZU D2
- +380 (97) 635-84-03
Акумуляторна міні пила TANZU (24V, шина 16 см).
Універсальний акумуляторний веткоріз ТANZU - призначений для обрізки дерев та чагарників, для рубки та подрібнення садових відходів та для невеликого будівництва з дерева. З пиляльним ланцюгом 1/4" для високої продуктивності різання і потужних пропилів. Веткоріз має нековзну рукоятку управління для ергономіки.
Зручність роботи правою або лівою рукою, варіант як чоловікам так і жінкам для робіт у саду, домашньому господарстві, обрізки дерев, гілок, бруса діаметром до 17 см. До 100 різів гілки 4см на 1 заряді.
ОСОБЛИВОСТІ:
Мобільний та універсальний
Акумуляторна міні-пила TANZU відрізняється високою мобільністю в поєднанні з невеликою вагою всього 1,04 кг, включаючи батарею. Це робить його універсальним помічником при обрізанні дерев та чагарників, а також при обробці та рубанні та обрізанні по довжині дошки, квадратної та круглої деревини. Підходить для власників земельних ділянок та садів, а також для ремісників.
Ефективний та потужний
Завдяки своїй напрямній довжиною 16 см, TANZU надійно ріже гілки, а також квадратні та круглі пиломатеріали, навіть з великими діаметрами. Він забезпечує високу продуктивність різання при швидкості ланцюга 8 м/с і тому є особливо ефективним. Тихий рівень звукового тиску нижче 85 дБ/А.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Тип: побутова
Номінальна напруга: - 24В
Місткість АКБ: - 97500mAh
Крок ланцюга - 1/4"
Довжина шини - 16 см
Кількість оборотів max - 4500 об/хв
Старт: електрозапуск
Вага - 1,2 кг
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
Пила TANZU - 1 шт.
Шина 16см - 1 шт.
Ланцюг - 2шт.
АКБ 97500mAh – 2 шт.
Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Tanzu |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шини | 160 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Кількість обертів | 4500 об/хв |
| Рівень шуму | 85 дБ |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
- Ціна: 2 457 ₴







