
Моноблок студійного постійного світла LED для відео з регулюванням температури YONGEER YM 80 50W
2 653 ₴
2 122,40 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: YM 80
- +380 (97) 635-84-03
Постійне студійне світло Yongeer YM 80 — потужне, компактне та зручне рішення для відеозйомок. Його характеристики та комплектація роблять цей прилад безкомпромісним лідером у своїй лінійці.
-
COB LED матриця потужністю 50W з індексом передачі кольору CRI 97 (при 5300K).
-
Регулювання температури світла: від 3000K до 6000K.
-
Лінза фокусування дає змогу налаштувати діаметр світлового пучка — надзвичайно корисна функція.
-
Набір кольорових фільтрів (5 шт.) для розширення спектра кольорів, для Vlog та творчих задач.
-
Ефективна система охолодження дозволяє працювати без перерв і ризику перегріву.
-
Пульт дистанційного керування — дуже зручний під час роботи на майданчику для оперативних налаштувань.
Особливості:
-
Імітація сонячного світла
-
Потужність: 50 Вт
-
Напруга: 110–220 В
-
COB лампи з RA95+
-
Дальність дистанційного керування: 10 м
-
Довжина кабелю: 3 м
-
Розмір корпусу лампи: 18×7,5 см
-
Середній термін служби: 50 000 годин
-
Колірна температура: 3200K–6500K (+300K)
-
Моделювання заднього підсвічування, прожектор, імітація сонячного світла, світлові спецефекти RGB, нескінченне затемнення
-
Вбудований потужний вентилятор з низьким рівнем шуму
-
Цифровий дисплей для налаштувань
Комплектація:
-
Лампа Yongeer YM 80
-
5 різнокольорових лінз
-
Кабель довжиною 3 м
-
Пульт дистанційного керування
-
Штатив висотою 2 метри
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип підсвічування | Діодна |
| Висота стійки | 200 см |
| Тип світлофільтру | Макрофильтр, Пом'якшувальний |
| Особливості | Дисплей, Управління потужністю |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Встановлення | На штатив |
- Ціна: 2 122,40 ₴







