-10%

Осушувач повітря побутовий Maltec DH-2200, білий
3 487 ₴
3 138,30 ₴
- В наявності
- Код: DH 2200
+380 (97) 751-41-64
- +380 (97) 635-84-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Осушувач повітря Maltec DH-2200 білого кольору.
Технічні характеристики:
-
Тип живлення: мережа
-
Потужність: 65 Вт
-
Об’єм бака: 2200 мл
-
Рівень шуму: < 34 дБ
-
Таймер: 1–24 години
-
Термометр
-
Ефективність осушення: 700 мл/день (при 30°С і 80% вологості)
-
Максимальна площа приміщення: до 40 м²
-
Розміри виробу: 36,5 × 24 × 13,5 см
У комплекті: адаптер живлення довжиною 1,2 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maltec |
| Споживана потужність | 65 Вт |
| Рекомендований об'єм приміщення | 40 куб. м |
| Бак для конденсату | Так |
| Об'єм бака для конденсату | 2.2 л |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Тип встановлення | Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Робочі діапазони температури і вологості повітря | |
| Максимальна температура | 30 град. |
| Параметри підключення до мережі | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бак для конденсата | Так |
| Швидкодія осушення | 0.7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 138,30 ₴


