
Студійний журавель LS-5002 зі стійкою та тримачем, 2 м
1 236 ₴
- Готово до відправки
- Код: L5002.1
- +380 (97) 635-84-03
Журавель LS-5002 складається з двосекційної поперечки з вантажем-противагою та студійної стійки з максимальною висотою 2,0 м.
Журавель необхідний, наприклад, для розміщення студійного спалаху над об'єктом зйомки зверху. Його довжина регулюється від 75 см до 140 см.
До стійки поперечка кріпиться за допомогою поворотного механізму. Як противагу рекомендується використовувати пісок, каміння або пляшку з водою, яку можна розмістити в сумці для противаги, що входить до комплекту.
Сумка кріпиться до поперечки за допомогою затискача з гаком. Поперечка оснащена різьбовим кріпленням 1/4".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Massa |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стійка журавель |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 2000 мм |
| Максимальне навантаження | 4 кг |
| Тип головки | Кульова |
| Кількість секцій | 4 |
| Довжина у складеному стані | 750 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 236 ₴






