
Набір для предметної зйомки з фотостолом 60×100 см і комплектом освітлення
10 485 ₴
9 436,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: S305
- +380 (97) 635-84-03
Набір для предметної зйомки зі знімальним столом 60×100 см і студійним світлом
Набір для предметної зйомки — це найбільш портативний та швидкозбірний фотостіл з робочою поверхнею 60×100 см. підходить для створення якісних фото товарів для інтернет-магазинів, аукціонів або каталогів.
Напівпрозора біла акрилова поверхня не відволікає уваги від об’єкта зйомки, забезпечуючи рівномірне освітлення. Вона також може використовуватись як розсіювач, створюючи чисте біле тло під об’єктом.
Міцна конструкція столу з гвинтовими шарнірними з’єднаннями дозволяє швидко зібрати та підготувати його до роботи навіть у виїзних умовах.
Комплектація:-
Предметний стіл 60×100 см
-
Софтбокс 50×70 см на 4 лампи — 1 шт
-
Софтбокс 50×70 см на 1 лампу — 2 шт
-
Лампа флуоресцентна 125 Вт, 5500K — 6 шт
-
Стійка 220 см для софтбокса — 2 шт
-
Стійка 240 см — 1 шт
-
Поперечина "журавель" — 1 шт
-
Сумка для зберігання — 1 шт
-
Розмір робочої поверхні: 60×100 см
-
Розмір упаковки: 118×5×65 см
-
Вага комплекту: 9 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | R-box |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 125 Вт |
| Максимальна висота штатува | 2400 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Форма | Прямокутник |
| Матеріал | Вініл |
- Ціна: 9 436,50 ₴




